КОНТАКТИ Рус


 Програмовані тижневі терморегулятори для обігрівачів

Сучасні розумні пристрої, що дозволяють оптимально використовувати електрику для обігріву приміщень. Всі програмовані терморегулятори дозволяють встановлювати часовий діапазон необхідної температури для декількох періодів на добу (ніч-робочий час-вечір), а також на вихідні дні. Ведуть статистику витрат електроенергії, прості до встановлення та використанні. Деякі модели програмованих терморегуляторів дозволяють керувати обігрівачами віддалено завдяки підключенню терморегуляторів до мережі Інтернет через Wi-Fi. Продукція фирми Terneo (DS Electronics), виробництво — Украина.

Terneo PRO

Один з самих кращих програмованих терморегуляторов. Дозволяє встановлювати температурний графік на кожниterneo_pro_uaй день тижня, має простий та зручний інтерфейс керування, можливе підключення обігрівачів на один терморегулятор загальною потужністю до 3 кВт. Програмне забезпечення датчика дозволяє вести облік спожитої електроенергії по днях, тижням та помісячно. Має функцію блокування від дітей (блокування від випадкового натискання). Монтується у стіну в стандартну короку, випускається в білому кольорі та кольорі слонової кістки. Можлива комплектація зовнішнім датчиком температури підлоги (для теплої підлоги).

Технічні характеристики Terneo Pro:

Габарити: 60*60*25 мм

Датчик: вбудований

Робоча температура: 5…45 °Сterneo_pro_obzor

Комутований струм: 16 А

Стандартний колір: білий

Гарантія: 3 роки

Ціна: 1008,00 грн.

Terneo SEN

Основною перевагою цього є повністю сенсорне керування, що відповідає сучасним тенденціям в електроніці. Меню терморегулterneo_sen_uaятора виконано в піктограмах, якиим позначаються функції терморегулятора. По функціональності аналогічен моделі терморегулятора Terneo RPO. Також може бути додатково укомлектований виносним датчиком температури підлоги.

Технічні характеристики Terneo Sen:

Габарити: 60*60*33 мм

Датчик: вбудований

Робоча температура: 5…90 °С

Комутований струм: 16 А

Стандартний колір: білий

Гарантія: 3 роки

Ціна: 1329,00 грн.

 

Терморегулятори з керуванням через Інтернет Terneo AX та Terneo SX з Wi-Fi

Наступний етап розвитку систем управління обігрівом — дозволяє дистанційно керувати температурою в приміщенні через інтернет. Підключається до хмарного сервісу за допомогою якого Ви в будь-який момент можете дізнатись температуру в приміщенні де встановлений терморегулятор та увімкнути чи вимкнути його. Таким чином, якщо у Вас змінилися плани і Ви збираєтесь повернутися до дому раніше запланованого часу — зайдіть з мобільного в консоль управління та увімкніть обігрівачі щоб комфортно було знаходитись вдома одразу по поверненню. А якщо навпаки — Ви вирішили не їхати на ці вихідні до себе на дачу — скасуйте прогрів будинку до запланованого приїзду та зекономьте цим на електриці. Особливістю моделі Terneo AX є те, що вона на данному етапі, призначена для роботи з теплою підлогою. Контроль температури відбувається через виносний датчик підлоги. Вбудований в корпус датчик температури програмно не активований.

Terneo SX Terneo AX
terneo_sx terneo_ax
Ціна: 1718.00 грн.
Ціна: 1385.00 грн.

Технічні характеристики Terneo AX та Terneo SX з Wi-Fi:

Габарити: 60*60*25 мм

Датчик: вбудований

Робоча температура: 5…45 °С

Комутований струм: 16 А

Стандартний колір: білий

Гарантія: 3 роки

 

 

Радимо також подивитись: Механічні терморегулятори

Радимо також подивитись: Реле часу (таймер в розетку)