КОНТАКТИ Рус


 Механічні та електронні терморегулятори

Прості та надійні пристрої, що допомогають підтримувати необхідну температуру. Відрізняються простотою встановлення та використання. Витримують перепади та пропадання напруги. Велика лінійка виробників дозволить підібрати оптимальний варіант по функціональності/дизайну/ціні. Продукція фірм Cewal (Італія), Eberle (Німеччина), Terneo (Україна).

 

Терморегулятор Eberle RTR-E 6142

Надійні німецькі терморегулятори Eberle з чутливим елементом біметалевим датчиком. Виконані з якісного пластику, якій практично не змінює колір за весь час експлуатації. Особливістю моделі RTR-E 6142 є наявність індикатора роботи в корпусі . Терморегулятор виконаний  для накладного монтажу на стіну. При необхідності можна додатково придбати декоративну рамку ARA.

EBERLE RTR-E 6142 Рамка ARA 1Е
 RTR-E 6142_DE ARA_eberle
Ціна: 550,00 грн.
Ціна: 95,00 грн.

 

Технічні характеристики та схема підключення Eberle RTR-E 6142

Габарити: 75*75*25,5 мм

Датчик: вбудований

Температура регулювання: 5…30 °Сshema_rtr_3521

Коммутований струм: 16 А

Гистерезис: ~0,5 °С

Стандартний колір: слонова кістка

Гарантія: 1 рік

 

Терморегулятор Сewal RQ01

Простий та добре себе зарекомендовавший в Україні за останні 10 років італійський накладний терморегулятор Cewacewal_rq-01l RQ-01 (аналогічен Sevtermo RQ-01). Зокрема застосовується для керування температурою в популярних нагрівальних панелях Ensa. Виконаний для накладного монтажу на стіну. Чутливий елемент — газова капсула.

 

Технічні характеристики та схема підключення Cewal RQ01

Габарити: 71*71*37,5 мм

Датчик: вбудований

Температура регулювання: 5…30 °С

Комутований струм: 16 А

Гістерезис: ~1°С

Стандартний колір: сірий з білим

Гарантія: 1 рік

Ціна: 360,00 грн.

 

Терморегулятор Terneo RZ

Зручний терморегулятор з цифровою індикацією температури, який не потребує монтажу оскільки вставляється безпосередньоTerneo RZ в розетку. На корпусі регулятора знаходятся кнопки встановлення температури (більше та менше) та кнопка виходу в меню. Меню терморегулятора дозволяє встановлювати поправку к показникам терморегулятора у разі, якщо вони відрізняються від кімнатного термометра, а також переключати його в режим обігріву чи охолодження. Має захист від небажаного натискання (блокування від дітей). Навантаження (обігрівач) підключається через електричну вилку прямо в корпус терморегулятора. Може використовуватись для будь-яких опалювальних панелей та стельових обігрівачів. Чутливий елемент — терморезистор. Раніше такий терморегулятор йшов у комлпекті з інфрачервоною нагрівальною панелею Ensa P900GT. Зараз у виробника є наміри замінити на дешевший аналог. Терморегулятор виробляється в Україні.

Технічні характеристики Terneo RZ

Габарити: 124*57*83 мм

Датчик: виносний, 10 см.obzor_terneo_rz

Температура регулювання: -30…+90 °С

Коммутований струм: 16 А

Гистерезис: ~1°С

Стандартний колір: білий

Ступінь захисту: IP20

Гарантія: 3 роки

Ціна: 636,00 грн.

Радимо також подивитись: Програмовані терморегулятори

Радимо також подивитись: GSM-термостат та GSM-розетка