КОНТАКТИ Рус


Дистанційне керування обігрівачами та іншими приладами з мобільного

Просте рішення для віддаленого керування обігірвачами та іншими приладами — розетка з керуванням по GSM каналу та терморегулятор з функціями оповіщення та керування обігрівачем по GSM каналу.

Прості у встановленні пристрої, які дозволяють віддалено вмикати та вимикати підлючене до них навантаження (роутери, насоси, освітлення, фільтри басейнів, підсвітка та фільтр акваріума тощо). Керування здійснюється за допомогою голосового меню на російській мові або за допомогою СМС-повідомлень. В свою чергу пристрій повідомляє власника про свій стан по телефону або надсилає звіти про виконані команди, наявність чи відсутність напруги в мережі, поточній температурі в приміщенні і т.і.

розумна GSM-розетка

Ця модель є молодшою в родині пристроїв керування по GSM-каналу. В ній відсутній терморегулятор. В іншому має аналогічний функціонал: gsm_rozetka_geosголосове меню та СМС-команди, звіт по запиту, можливість встановлення автоматично виконуваних циклів увімкнення/ввімкнення по часу.

Технічні характеристики:

Напруга живлення, В/струм власного споживання, А: 220/0,1

Режим автономної роботи, г: до 24

Максимальна потужність навантаження, кВт: 3.0

Температурний режим, °С: від -10 до + 55

Габарити, мм: 120*60*40

Колір: білий

Гарантія: 2 роки

GSM терморегулятор-розетка

Ця модель виконує, по-перше, функції звичайного терморегулятора — увімкнення та вимкнення живлення в залежності від температури в приміщенні. По-друге, за допомогою голосового меню або SMS-повідомленнями дозволяє змінювати налаштування температури увімкнення та відключення терморегулятора, а також примусово вмикати або вимикати подачу живлення на приєднаний до терморегулятора пристрій. По-третє, цей GSM-термостат може по запиту відправляти Вам повідомлення про температуру в приміщенні, свій статус (увімк./ввімк.), наявність чи відсутність електрики в будівлі, баланс мобільного рахунку. По-четверте, Ви можете встановити періодичність увімкнення/вимкнення навантаження по годинам, незалежно від показників температурного датчика. Для початку експлуатації просто установіть в Ваш новий GSM-термостат СІМ-карту у відповідності з інструкцією та встановіть базові налаштування для пристрою і все — GSM-терморегулятор вже працює!

Технічні характеристики:

Напруга живлення, В/струм власного споживання, А: 220/0,1

Датчик температури: зовнішній, знімаєтьсяgsm termoregulyator

Режим автономної роботи, г: до 24

Максимальна потужність навантаження, кВт: 3.0

Температурний режим, °С: від -10 до + 55

Габарити, мм: 120*60*40

Колір: білий

Гарантія: 2 роки

Ціна: 1100,00 грн.

Відео огляд розетки з управлінням по GSM

Купити гуртом та в роздріб розумні терморегулятори та розумні-розетки в Києві виможете у нас. Здійснюємо відправки в інші регіони службами доставки.

Радимо також подивитись: Механічні терморегулятори

Радимо також подивитись: Программовані терморегулятори

Радимо також подивитись: Реле часу для обігрівачів