КОНТАКТИ Рус


Стельові довгохвильові інфрачервоні обігрівачі

Пропнуємо вам нове покоління електричних обігрівачів — довгохвильові інфрачервоні обігрівачі українського виробництва   ТМ Теплотема.

Цей вид обігрівачів працює за принципом нагріву предметів в приміщенні (підлога, меблі) до температури 5-30 С та, в подальшому, прогріву повітря в приміщенні від цих предметів. Класичні системи обігріву (електрорадіатори, конвектори, тепловентилятори і т.п.) працюють за принципом прогріву повітря та,  подальшому, прогріву предметів теплим повітрям. Таким чином, завдяки методу, що пропонується, тепло з приміщення не зникає моментально при протязі чи припиненню роботи обігрівача.
В обігрівачах, що пропонуються, відсутні вентилятори, рідина, що попередньо нагрівається, будь-які вузли, які споживають електрику для своєї роботи, а не для обігріву приміщення. Завдяки цим перевагам, інфрачервоні обігрівачі є економними, мають ККД 90-95 % та практично не вимагають обслуговування. Строк служби інфрачервоних довгохвильових обігрівачів становить 15-20 років, гарантія — 3 роки. Відмінністю довгохвильових інфрачервоних обігрівачів від середньохвильових інфрачервоних обігрівачів є те, що довгохвильові інфрачервоні обігрівачі під час роботи не випромінюють світло та температура випромінюючої пластини знаходиться в межах 180-230 С.

Застосування інфрачервоних довгохвильових обігрівачів. Обігрівач розташовується горизонтально під стелею на кронштейнах (йдуть у комплекті). Під час роботи випромінююча пластина випромінює вниз теплові хвилі. Кут випромінювання теплових хвиль становить до 90 градусів. Підлога та предмети нагріті обігрівачем віддають тепло повітрю в приміщення. Обігрівач працює безшумно, не світиться, не утворюється жодних запахів, не спалює кисень, оскільки нагрів повітря йде від предметів, а не від обігрівача. Необхідна температура в приміщенні встановлюється терморегулятором, який вмикає обігрівач якщо температура в приміщенні нижче встановленої на ньому та вимикає, коли температура досягає заданої. Звертаємо увагу, що довжина хвилі, яка випромінюється інфрачервоним обігрівачем, аналогічна довжині теплової хвилі, яка випромінюється Сонцем (5,5 мкм), тобто абсолютно нешкідлива для людини та тварин.

Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі сертифіковані в Україні. Згідно висновку Державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-07/38696 від 30.06.2009 р., інфрачервні обогреватели Теплотема можуть застосовуватись для обігріву житлових, торгівельних, дитячих, адміністративних та виробничих приміщень.

Усі обігрівачі комплектуються кронштейнами та інструкцією по встановленню. Обігрівачі не комплектуються терморегуляторами. Терморегулятори придбаються окремо. В деяких випадках, для обігріву великих приміщень, необхідно систему керування обігрівачами доповнити контакторами.

Зовнішній вигляд обігрівача та приклад встановлення:

 

стельовий інфрачервоний обігрівач

 

Конструкція обігрівача:

конструкція довгохвильового ІЧ обігрівача

 

(1) — корпус;
(2) — кронштейн;
(3) — низькотемпературний ТЕН;
(4)- тепловипромінююча пластина (профіль з анодованого алюминія);
(5)- теплоізолятор.

Завдяки тому, що наша компанія є прямим представником виробників інфрачервоних обігрівачів, продукція реалізується за цінами виробників і ми допоможемо вам обрати оптимальний варіант обігріву з врахуванням співвідношення ціна/дизайн/енергоефективність. З основними характеристиками та цінами на інфрачервоні довгохвильові обігрівачі ви можете ознайомитись нижче.

Перейти на довгохвильові інфрачервоні обігрівачі

 Запрошуємо дилерів!

 

Що таке інфрачервоне випромінювання?

(FAQ)

 Сонце є найбільшим природнім джерелом тепла і світла. Тут ми говоримо про теплову складову сонячних променів, а саме про інфрачервоне випромінювання.

Ми із задоволенням гріємось в його променях влітку, восени, навіть взимку, підставляємо обличчя його лагідним променям. Чи не хотілось би нам мати це задоволення як можна частіше?

«Домашнє сонце» таке легке, тепле, природне приходить сьогодні на зміну жарким та душним батареям, газовим котлам та іншим опалювальним системам.

Ви ніколи не задавали собі питання:

- Чи можливо щоб взимку в квартирі, будинку чи офісі було тепло, проте повітря залишалось свіжим?
- Щоб замість пилу та духоти в повітрі підтримувалась нормальна вологість?
- Щоб самим задавати мікроклімат в кожній кімнаті за своїм бажанням?
- Щоб температура в приміщенні у стелі та підлоги була однаковою?
- Щоб в приміщенні не було видно ані батарей, ані труб, ані проводів та подовжувачів?
- І головне — щоб витрати на опалення були нижче, ніж будь-яка із існуючих систем опалення?

Немає нічого неможливого. В наше життя входять інфрачервоні обігрівачі, які обігрівають нас інфрачервоними променями.

Що таке інфрачервоні промені?

Інфрачервоні (ІЧ) промені — це електромагнітне випромінювання, яке підкоряється законам оптики, та, відповідно, має ту саму природу, що і видиме світло. Спектр інфрачервоного випромінювання схематично наведено на Мал. 1. Воно займає спектральну область між червоним видимим світлом (довжина хвилі 0,74 мкм) та короткохвильовим радіовипромінюванням (1-2 мм). В свою чергу інфрачервону частину спектра умовно поділяють на 3 діапазони:

-  короткохвильовий  від 0,74 до 2,50 мкм
-  середньохвильовий від 2,50 до 5,00 мкм
-  довгохвильовий від 5,00 до 400  мкм

 

довжина хвилі ІЧ-випромінювання

 

Радіохвилі g* > 0,01 см;
Інфрачервоні хвилі g =  0,74-400 мкм** (740-4000нм***);
Видиме оком світло g =  0,40-0,74 мкм;
Ультрафіолет g =  0,01-0,40 мкм;
Рентгенівське випромінювання g =  0,01-0,000001 мкм;
Гама-промені  g <  0,001 нм***

*          g — довжина хвилі електромагнітного випромінювання;
**         мкм — мікрометр;

Що є джерелом інфрачервоного випромінювання?

Для початку необхідно визначити основні поняття. Будь-яке нагріте тіло віддає тепло оточуючому середовищу трьома способами :

- теплопередачею (теплообмін між двома теплоносіями через поверхню розділу між ними);
- конвекцією (процес переносу тепла шляхом нагріву рідини чи газу, які обтікають нагріте тіло, а від них вже оточуючі предмети);
- тепловим випромінюванням (електромагнітне випромінювання в певному діапазоні довжини хвилі, випромінюване речовиною за рахунок його внутрішньої енергії).

Тобто будь-які тіла, нагріті до певної температури, випромінюють теплову енергію в інфрачервоному діапазоні спектру електромагнітних хвиль та можуть передавати цю енергію за допомогою променевого теплообміну іншим тілам. При цьому довжина випромінюваної хвилі залежить від температури тіла — чим вона вище, тим коротше довжина хвилі, але вище інтенсивність випромінювання. На придатність тіл передавати теплову енергію за допомогою ІЧ-випромінювання засновано дію різноманітних пристроїв, наприклад; приладів нічного бачення, інфрачервоних мікроскопів, телескопів та, звичайно, інфрачервоних обігрівачів.

Принцип інфрачервоного обігріву

Сутність інфрачервоного опалення полягає в тому, що джерело теплового потоку генерує, формує в просторі та направляє теплове випромінювання в зону обігріву. Як і сонечні промені воно попадає на огороджуючі конструкції (підлога, стіни), технологічне обладнання, тіло людини, які знаходяться в зоні теплового потоку, та нагріває їх. Поток тепла приймається одежею та кожею людини, створює тепловий комфорт без підвищення температури оточуючого повітря. Повітря в опалювальних приміщеннях, залищаючись прозорим для інфрачервоного випромінювання, нагрівається за рахунок вторинного тепла, тобто конвекції від конструкцій та предметів, які нагріті тепловим потоком ІЧ обігрівача. Інфрачервоні промені є безперевно діючим фактором оточуючого середовища. Наше тіло постійно випромінює та отримує інфрачервоні промені.

Вплив інфрачервоних променів та живі організми

Медичними дослідженнями встановлено, що вплив інфрачервоних променів благопроємно діє на людину. Тіло людини утримує до 93 % енергії такого випромінювання. Два органи нашого тіла в першу чергу є приймачами ІЧ-випромінювання: очі та кожа. Інфрачервоні промені позитивно впливають на організм, якщо довжину їх хвилі можно співставити із довжиною хвилі, що випромінюється людиною. Людина випромінює  інфрачервоні хвилі в діапазоні від 2,5 до 25 мкм с пиком випромінювання 9,3 — 9,6 мкм.  Цікаво, що організм людини не лише випромінює, а також інтенсивно приймає ІЧ-промені з довжиною хвилі 9,6 мкм. Дослідження довели, що електромагнітні хвилі в цьому діапазоні найбільш глибоко проникають у організм, викликаючи його максимальний прогрів та абсолютно безпечні для людини. Тому їх називають»Vital rays» (Промені життя). Саме на ціїй властивості засновано ефект теплового лікування, який використовуєтся в клініках. При інфрачервоному обігріві тіло людини віддає надлишкове тепло шляхом конвекції оточуючому середовищу, яке має більш низьку температуру.

Література:
1. Л.К.Мартинсон, Е.В. Смирнов. Квантовая физика. — МГТУ им.Н.Э.Баумана. — 2002.

2. Справочник по ИК технике / Ред. У. Волф, Г. Цисис — Т.1. Физика ИК излучения. —

    Пер. с англ.- М: «Мир», 1995.