КОНТАКТИ Рус


Переносний зволожувач (система туманоутворення)

Мобільна система туманоутоврення Енса є кондиціонером для відкритих площадок, терас, сцен тощо. Охолодження повітря здійснюється за допомогою звичайної води, без будь-яких хімікатів.

зволожувач для вулиці
Модель ENSA LC 002 

Технічні характеристики:
Розпилювач:     26″ (вентилятор)
Напруга:     110/220 В
Потужність:     260 Ватт*час
Витрати води:     0.25 л/мин
Кількість швидкостей:     3
Відстань на яку розилюється:     8-10 м
Площа, яку охолоджує, до: 30 кв.м
Об»єм резервуару:     41 л
Вага без води:     27 кг.

Вартість — 13200,00 грн.

(немає в наявності)

Зниження температури вібувається виключно за рахунок вологи, що розпиляється із резервуару зволожувача. Таким чином на площадці, на якій працює зволожувач, гарантовано знижується температура на 5-10 градусів відносно зовнішньої температури. При цому у людей, які знаходяться в зоні роботи системи туманоутоврення, немає жодних неприємних відчуттів від розпиленої вологи. Рекомендується до застосування на відкритих площадках ресторанів, кафе, барів, на дачних ділянках, на відкритій терасі.
Також туманоутворююча система може застосовуватись у закритих приміщеннях для боротьби із пилом та підвищення вологості — в теплицях, на птахофабриках, текстильній та деревообробній промисловості.
Кондиціонер для вулиці складається із двох вентиляторів та розпилювача води. Великий задній вентилятор забезпечує приплив свіжого повітря. Малий передній вентилятор використовується для розпиляння води. Вода подається із резервуару знизу зволожувача насосом, який входить в комлект. Шасі на чотирьох колесах з фіксаторами забезпечує мобільність пристрою. Система має три режими швидкості великого вентилятора. Також вуличний зволожувач можна вмикати в режимі простого вентилятора, без розпилу води.
На відміну від кондиціонерів, в активному зволожувачі не використовується фреон або інші охолоджуючі речовини. Вся робота по охолодженню здійснюється екологічно чистою водою без домішок.

Переваги системи туманоутворення:
— зволоження повітря та зниження температури на відкритих площадках;
— не потребує спеціального монтажу;
— не використовуються хімічні речовини;
— мінімальне споживання електроенергії;
— гарантія 1 рік.

Особливості системи туманоутоврення:
— велика ємність резервуару;
— мобільність;
— три режими роботи.

Відео роботи туманоутворювача

Вуличний зволожувач постачаєтсья в розібраному та запакованому вигляді. Провести самостійне збирання зволожувача неважко — для збирання знадобляться лише викрутка (шуруповерт) та розвідний ключ (плоскогубці). За бажанням замовника співробітники нашої компанії можуть зібрати доставлений покупцеві зволожувач. Вартість послуг по збиранню зволожувача (Київ) — 50 грн.

Наша компанія є представником  ТМ «ENSA», здійснює продаж обігрівачів, пасток для комарів, кондиціонерів для відкритих площадок, сервісне та гарантійне обслуговування. Придбати оптом та в роздріб в Києві ви можете у нас. Здійснюємо відправку продукції в інші регіони службами доставки.

Радимо подивитись: Пастка для комарів (антимоскітна система)